Ako sa vám páčil globálny test v podobe COVID 19?

1. júna 2020, Erik Majerčák, Ekonómia

Tak čo, ako sa vám páčil testovací manéver v podobe COVID 19? Otestovalo sa mnoho vecí, o ktorých by mohlo (a malo, aj bolo…) byť napísaných veľa článkov a analýz. Každopádne testu COVID 19 sa zúčastnil celý svet a dopadol viac menej úspešne. Test COVID 19 bola informačná predohra. V žiadnom prípade nie je možné, ani udržateľné, aby sa svet vrátil do „starých kolají“, ktorý by sme mohli označiť ako „otroci sa môžu tešiť, že môžu splácať svoje úvery“. Nevyhovuje to elite a nevyhovuje to ani ľuďom, ktorí vedia, že v tomto systéme „niečo“ nefunguje.

To, na čom je postavená starozákonná koncepcia zotročenia ľudstva, t.j. monopol skúpenia sveta cez úžeru, je v technosférnej civilizácii neudržateľné, pritom úžera vybičovala technosféru do týchto absurdností. Ide o to, že je príliš veľa otrokov, ktorí príliš veľa spotrebúvajú a konzumujú, vyrábajú a produkujú (lebo sú zadĺžení a musia „robiť zisk“) a budú to robiť do nekonečna. Lenže zdroje planéty nie sú nekonečné a nárokujú si na ne paraziti svetovej moci. Oni by radi „parazitovali udržateľne“, krásny oxymoron.

Čo nám hrozí na jeseň? Práve druhá, hlavne informačno-mediálna vlna (ošetrená o chyby v globálnom teste COVID 19), ktorá spustí takú epidémiu (samozrejme najlepšie reálnu, aby sa to lepšie a ľahšie predalo), že viete ako, nie je iná možnosť ako nás všetkých v mene záchrany ľudstva vakcinovať, priškrtiť v slobodách atď. Problém – reakcia – riešenie. T.j. podoba človeka ako je na obrázku. Tu sa dostávame k tomu, prečo tvrdím, (čítaj so sarkazmom) že to nie je cieľom a prilejem vodu na mlyn všetkým „antihoaxerom“. Osobne si myslím, že čipovanie ľudí a hrôzy ovládania mysle (etc.) z toho plynúce, je preceňovanie tohto nebezpečenstva. Ide totiž o to, že ľudia sú už dávno zotročení zombie aj bez čipov. Viď. práve globálny test COVID a jeho priebeh.

Žiaden čip nenahradí tie obmedzenia, ktoré si ľudia vytvárajú sami vo svojej mysli nedostatkom komplexnosti, plnosti, hĺbky a šírky toho, ako tento svet naozaj funguje, prečo sme tu a kam smerujeme.

Čipovanie ľudí je nebezpečné práve v tom, že ide o precedens. Rovnako ako bol precedens to, koľko si cez test COVID 19 necháme nakecať nezmyslov a zobrať z našich ľudských práv a slobôd. Ja teda tvrdím, že sa má ísť ešte ďalej ako je obrázok. Predstava globálnej konceptuálnej moci je taká, že finálna podoba zotročených zombie bude tzv. Homo evolutis. T.j. biologická schránka kompletne popretkávaná technologickými prostriedkami, kde nebude v matrici možných stavov bytia možné uplatnenie a rozvoj geneticky podmieneného potenciálu druhu človek rozumný, ktorý mu bol daný Zhora a bude sa dať „udržateľne parazitovať“ na jeho práci a hlavne životnej energii.

Nemohol som odolať tomuto článku na FB fóre jednej slovenskej DVTR skupiny. Autorom originálu je Pavol Svätoslav Kováčik. Ja som len vyhádzal DVTR veci a kopec ďalších pre mainstream určite konšpirácií, aby si to mohol prečítať aj človek sa v DVTR neorientujúci. V origináli je aj návod ako na to, ale zrozumiteľné pre nieDVTR čitateľa je najviac asi „čítajte tlsté knihy“