Založ si blog

Ako sa vám páčil globálny test v podobe COVID 19?

Tak čo, ako sa vám páčil testovací manéver v podobe COVID 19? Otestovalo sa mnoho vecí, o ktorých by mohlo (a malo, aj bolo…) byť napísaných veľa článkov a analýz. Každopádne testu COVID 19 sa zúčastnil celý svet a dopadol viac menej úspešne. Test COVID 19 bola informačná predohra. V žiadnom prípade nie je možné, ani udržateľné, aby sa svet vrátil do „starých kolají“, ktorý by sme mohli označiť ako „otroci sa môžu tešiť, že môžu splácať svoje úvery“. Nevyhovuje to elite a nevyhovuje to ani ľuďom, ktorí vedia, že v tomto systéme „niečo“ nefunguje.

To, na čom je postavená starozákonná koncepcia zotročenia ľudstva, t.j. monopol skúpenia sveta cez úžeru, je v technosférnej civilizácii neudržateľné, pritom úžera vybičovala technosféru do týchto absurdností. Ide o to, že je príliš veľa otrokov, ktorí príliš veľa spotrebúvajú a konzumujú, vyrábajú a produkujú (lebo sú zadĺžení a musia „robiť zisk“) a budú to robiť do nekonečna. Lenže zdroje planéty nie sú nekonečné a nárokujú si na ne paraziti svetovej moci. Oni by radi „parazitovali udržateľne“, krásny oxymoron.

Čo nám hrozí na jeseň? Práve druhá, hlavne informačno-mediálna vlna (ošetrená o chyby v globálnom teste COVID 19), ktorá spustí takú epidémiu (samozrejme najlepšie reálnu, aby sa to lepšie a ľahšie predalo), že viete ako, nie je iná možnosť ako nás všetkých v mene záchrany ľudstva vakcinovať, priškrtiť v slobodách atď. Problém – reakcia – riešenie. T.j. podoba človeka ako je na obrázku. Tu sa dostávame k tomu, prečo tvrdím, (čítaj so sarkazmom) že to nie je cieľom a prilejem vodu na mlyn všetkým „antihoaxerom“. Osobne si myslím, že čipovanie ľudí a hrôzy ovládania mysle (etc.) z toho plynúce, je preceňovanie tohto nebezpečenstva. Ide totiž o to, že ľudia sú už dávno zotročení zombie aj bez čipov. Viď. práve globálny test COVID a jeho priebeh.

Žiaden čip nenahradí tie obmedzenia, ktoré si ľudia vytvárajú sami vo svojej mysli nedostatkom komplexnosti, plnosti, hĺbky a šírky toho, ako tento svet naozaj funguje, prečo sme tu a kam smerujeme.

Čipovanie ľudí je nebezpečné práve v tom, že ide o precedens. Rovnako ako bol precedens to, koľko si cez test COVID 19 necháme nakecať nezmyslov a zobrať z našich ľudských práv a slobôd. Ja teda tvrdím, že sa má ísť ešte ďalej ako je obrázok. Predstava globálnej konceptuálnej moci je taká, že finálna podoba zotročených zombie bude tzv. Homo evolutis. T.j. biologická schránka kompletne popretkávaná technologickými prostriedkami, kde nebude v matrici možných stavov bytia možné uplatnenie a rozvoj geneticky podmieneného potenciálu druhu človek rozumný, ktorý mu bol daný Zhora a bude sa dať „udržateľne parazitovať“ na jeho práci a hlavne životnej energii.

Nemohol som odolať tomuto článku na FB fóre jednej slovenskej DVTR skupiny. Autorom originálu je Pavol Svätoslav Kováčik. Ja som len vyhádzal DVTR veci a kopec ďalších pre mainstream určite konšpirácií, aby si to mohol prečítať aj človek sa v DVTR neorientujúci. V origináli je aj návod ako na to, ale zrozumiteľné pre nieDVTR čitateľa je najviac asi „čítajte tlsté knihy“

Ako definitívne odstrániť korupciu

24.03.2023

Korupcia je politickým fenoménom už viac rokov. Ako sa s ňou dá popasovať a odstrániť? Prečo to tak dlho trvá ju odstrániť? Pre bežného človeka jednoduchá téma, veď väčšinou on nič nedáva a ani nič nedostáva. A tej telke a politici o tom stále dookola točia, dokonca posledné volebné obdobie bojovníci proti korupcii vyhrali voľby. Zmizla už korupcia? Prečo [...]

V Socialistických štátoch amerických padla SVB banka

15.03.2023

Obrovský morálny hazard do celej spoločnosti vnieslo riešenie pádu SVB banky do spoločnosti, pretože vláda zachraňovala privátne investície a sanovala straty korporátu na úkor štátu a daňových poplatníkov. Pád banky a hlavne riešenie tohto problému ďalej navýši infláciu, proti ktorej bojuje Centrálna banka FED, ktorá ale socialisticky pomohla zachraňovať privátne [...]

Dáva Sulík svojim menej kvalitný materiál, či nemá napozeraného Terminátora?

28.02.2023

V nedeľu sme sa dozvedeli od Cigánikovej z SaS, že jadrová veľmoc sa dá poraziť. My Slováci by sme na tom boli veľmi zle, keby nie. Sme jedni z najaktívnejších, chvalabohu … Ukrajina porazí Rusko Priamo v relácii V politike na TA3 tu prebehol tento rozhovor, ktorý začína 31m:20s Kéry (31m:20s): Dá sa poraziť jadrová veľmoc? Cigániková: No to by sme boli na tom [...]

Mladí antifašisti protestujú proti mítingu Iniciatívy za slobodu slova.

Svedok opísal, ako mal obvinený advokát zabiť Daniela Tupého

25.03.2023 20:17

Čo sa stalo v osudnú noc? V kauze vraždy prehovoril jeden z útočníkov.

Vladimir Putin

Putin: Rusko rozmiestni v Bielorusku taktické jadrové zbrane

25.03.2023 18:57

Ruský prezident zdôraznil, že Moskva krokom neporuší žiadne dohody o nešírení jadrových zbraní.

Sanduová

Z moldavčiny je rumunčina. Ako to súvisí s Putinovou agresiou?

25.03.2023 18:00

Moldavská prezidentka Maia Sanduová podpísala dekrét o premenovaní štátneho jazyka krajiny z moldavčiny na rumunčinu. Čo na to Moskva a Bukurešť?

Lászlo Sólymos

Sólymos: Ak v septembri neuspejeme, môže to znamenať koniec menšinovej politiky

25.03.2023 17:50

Najbližšie parlamentné voľby budú podľa neho míľnikom pre menšinovú politiku na Slovensku.

Erik Majerčák

Ekonómia, politika

Štatistiky blogu

Počet článkov: 111
Celková čítanosť: 387265x
Priemerná čítanosť článkov: 3489x

Autor blogu

Kategórie