Založ si blog

Ako sa vám páčil globálny test v podobe COVID 19?

Tak čo, ako sa vám páčil testovací manéver v podobe COVID 19? Otestovalo sa mnoho vecí, o ktorých by mohlo (a malo, aj bolo…) byť napísaných veľa článkov a analýz. Každopádne testu COVID 19 sa zúčastnil celý svet a dopadol viac menej úspešne. Test COVID 19 bola informačná predohra. V žiadnom prípade nie je možné, ani udržateľné, aby sa svet vrátil do „starých kolají“, ktorý by sme mohli označiť ako „otroci sa môžu tešiť, že môžu splácať svoje úvery“. Nevyhovuje to elite a nevyhovuje to ani ľuďom, ktorí vedia, že v tomto systéme „niečo“ nefunguje.

To, na čom je postavená starozákonná koncepcia zotročenia ľudstva, t.j. monopol skúpenia sveta cez úžeru, je v technosférnej civilizácii neudržateľné, pritom úžera vybičovala technosféru do týchto absurdností. Ide o to, že je príliš veľa otrokov, ktorí príliš veľa spotrebúvajú a konzumujú, vyrábajú a produkujú (lebo sú zadĺžení a musia „robiť zisk“) a budú to robiť do nekonečna. Lenže zdroje planéty nie sú nekonečné a nárokujú si na ne paraziti svetovej moci. Oni by radi „parazitovali udržateľne“, krásny oxymoron.

Čo nám hrozí na jeseň? Práve druhá, hlavne informačno-mediálna vlna (ošetrená o chyby v globálnom teste COVID 19), ktorá spustí takú epidémiu (samozrejme najlepšie reálnu, aby sa to lepšie a ľahšie predalo), že viete ako, nie je iná možnosť ako nás všetkých v mene záchrany ľudstva vakcinovať, priškrtiť v slobodách atď. Problém – reakcia – riešenie. T.j. podoba človeka ako je na obrázku. Tu sa dostávame k tomu, prečo tvrdím, (čítaj so sarkazmom) že to nie je cieľom a prilejem vodu na mlyn všetkým „antihoaxerom“. Osobne si myslím, že čipovanie ľudí a hrôzy ovládania mysle (etc.) z toho plynúce, je preceňovanie tohto nebezpečenstva. Ide totiž o to, že ľudia sú už dávno zotročení zombie aj bez čipov. Viď. práve globálny test COVID a jeho priebeh.

Žiaden čip nenahradí tie obmedzenia, ktoré si ľudia vytvárajú sami vo svojej mysli nedostatkom komplexnosti, plnosti, hĺbky a šírky toho, ako tento svet naozaj funguje, prečo sme tu a kam smerujeme.

Čipovanie ľudí je nebezpečné práve v tom, že ide o precedens. Rovnako ako bol precedens to, koľko si cez test COVID 19 necháme nakecať nezmyslov a zobrať z našich ľudských práv a slobôd. Ja teda tvrdím, že sa má ísť ešte ďalej ako je obrázok. Predstava globálnej konceptuálnej moci je taká, že finálna podoba zotročených zombie bude tzv. Homo evolutis. T.j. biologická schránka kompletne popretkávaná technologickými prostriedkami, kde nebude v matrici možných stavov bytia možné uplatnenie a rozvoj geneticky podmieneného potenciálu druhu človek rozumný, ktorý mu bol daný Zhora a bude sa dať „udržateľne parazitovať“ na jeho práci a hlavne životnej energii.

Nemohol som odolať tomuto článku na FB fóre jednej slovenskej DVTR skupiny. Autorom originálu je Pavol Svätoslav Kováčik. Ja som len vyhádzal DVTR veci a kopec ďalších pre mainstream určite konšpirácií, aby si to mohol prečítať aj človek sa v DVTR neorientujúci. V origináli je aj návod ako na to, ale zrozumiteľné pre nieDVTR čitateľa je najviac asi „čítajte tlsté knihy“

Americké štáty, ktoré sa pripravujú na pád dolára legislatívou od januára

21.02.2024

Texas sa stáva centrom koncentrácie moci v USA už viditeľne cez rôzne svoje aktivity a pripravujú ho na to, aby prevzalo časť, alebo celú moc v USA z Washingtonu na seba. Pripravujú sa na scenáre, ktoré sa dajú predpokladať, ale zatiaľ nie je jasné, ktorý z nich zahrajú. Síce som o týchto veciach písal, ale procesy sú už oveľa viac viditeľnejšie. Všetko sa [...]

Slobodomurárski prezidenti USA, satanisti, 11. september, Trump, Bush, George Washington

06.02.2024

Tu je oficiálny zoznam slobodomurárskych prezidentov USA. Slobodomurári boli otcovia, zakladatelia USA. Samozrejme k nim patrili aj zakladatelia USA ako George Washington a množstvo ďalších počas celej histórie USA. Posledným oficiálne známym americkým slobodomurárskym prezidentom bol akože Gerald Ford 1974-1977. Odvtedy „zmizli“ a ich pôsobnosť sa stala akože [...]

Tešme sa, že žijeme raj. Úroveň bezradnosti vo Francúzsku, či v Nemecku s politikou je monumentálna

31.01.2024

Slniečkárski politici po celej Európe terorizujú vlastné obyvateľstvo. A čo je na tom najhoršie? Ľudia nevedia ako z toho von. Poslední politici, čo za niečo stáli tam už nie sú a aj keby sa vrátili majú ťažko dôchodkový vek. No a nových politikov vyberajú výhradne médiá. No a tie vyberajú slniečkárov, alebo ultra slniečkárov. V tomto zmysle nie je problém [...]

EÚ, Európska únia, vlajka

Mihál vyzval Brusel brániť právny štát na Slovensku, Hajšel hovoril o politickom boji

23.02.2024 06:58

Vo štvrtok bolo vypočúvanie zástupcov Európskej komisie v Európskom parlamente vo Výbore pre kontrolu rozpočtu (CONT) s účasťou slovenských poslancov.

Pranie špinavých peňazí / Peniaze / Euro /

Sídlom nového úradu EÚ na boj proti praniu špinavých peňazí bude Frankfurt

23.02.2024 06:41

V závažných prípadoch alebo pri opakovanom porušení zákona bude mať tento úrad právomoc uvaliť aj sankcie.

cannabis, marihuana, konope

Bundestag hlasuje o legalizácii konope na rekreačné účely

23.02.2024 06:26

Prípadné schválenie umožní dospelým ľuďom obmedzené pestovanie a tiež vlastnenie až 50 gramov tejto drogy na rekreačné účely.

húfnica M777, vojna na Ukrajine, streľba, kanón, vojaci

ONLINE: ABC News: Na jar a v lete môže mať Ukrajina katastrofálny nedostatok munície

23.02.2024 06:20, aktualizované: 06:31

Ak Ukrajina nedostane od USA sľúbenú pomoc v miliardách dolárov, tak už počas jari môže čeliť "katastrofálnemu" nedostatku munície, píše ABC News.