Prečo nám ukazovali ako zdrhli Američania z Afganistanu? Načo to lietadlo bolo na dráhe, behali tam ľudia a padali z lietadla tí čo sa prichytili? Akým 10 Afgáncom ideme dať azyl?

Nestáva sa často, že média ukazujú americké, či iných vyvolených totálne trapasy na letisku v Kábule . Tu je video aký chaos vládol pri odlietavaní jedného z lietadiel na letisku. Ak to takto je, sú na to dôvody. Aké?

  1. Amerika padá a potrebuje u domáceho obyvateľstva pocit ich vlastného videnia, že je to už celé zle. Potrebujú, aby si to uvedomil aj ten posledný Američan a aby sa postavili proti tomu čo vo Washingtone je. Pripravujú ich. Veď po 20 rokoch okupácie, vrazených desiatkach miliárd je výsledok útek Američanov z Afganistanu a prebratie kontroly Afganistanu nepriateľmi, s ktorými prišli bojovať. Po tomto „výkone“ si žiaden Američan nepovie „Good job!“
  2. Celý svet musí vedieť a vidieť, že Američania stratili kontrolu nad okupovaným územím a že armáda USA v zahraničí je úplne neschopná, aby sa dosiahol pád USA a nový vek nového hegemóna – Číny. Ľudia musia vidieť, že USA je už len papierovým dinosaurom, hoci ešte stále kontroluje FED. Ale ako dlho? Kedy sa zrúti aj celý finančný systém? Dlho to už trvať nebude. Aj to je pripravené
  3. V krajinách celého sveta ukázali ako budú utekať slniečkári a ich prisluhovači za to čo porobili vo vlastných krajinách. A aj ako dopadnú tí, čo zostanú, alebo budú chcieť ešte nastúpiť niekam, ale nebude kam. Keďže z ich strany peklo čo robia ešte nekončí, tlaky budú rásť. Pre múdrejších z nich to bolo varovanie, hlúpejší typu SaS …

No a čo azyl. Tu minister Nagy pripúšťa, že ich bude viac. Premiér Heger hovoril o 10-tich migrantoch. Tu s tým Sulík súhlasí. Ale pozrime sa čo to budú za ľudia. Vládni fešáci hovoria „Taktiež sa naša vláda rozhodla poskytnúť azyl pre 10-tich občanov Afganistanu , ktorí za posledné roky veľmi intenzívne spolupracovali s členskými štátmi Európskej únie.“ Ale čo tým hovoria? Že prijmeme ľudí, ktorí zrádzali svoj národ v prospech pre nich zahraničnej EU a ako odmenu, možno aby ich za svoje činy neukameňovali dostanú odmenu a azyl od Slovenskej republiky. Toto je vzor predajnej onuce, ktorý naša vláda predáva našim občanom a takých ľudí my budeme prijímať medzi seba

Len pre info, Maďarsko nebude prijímať utečencov z Afganistanu. Ďakujeme vláde za naozaj úžasný humanitárny počin

Väčšina sveta bude v diktatúre nasledujúce desaťročie a to je ten lepší prípad

12.06.2026

V Hormúze pred vojnou bolo denne vybavených podľa rôznych AI priemerne 130 tankerov denne s cca objemom ropy 21 miónov barelov. Teraz je to cca 1,5 tankera aj s tými „na čierno“. Ak Michail Sergejevič Trump prehrá v Hormúze a nenastolí tam „svoju vládu“, tak celý región sa vymkne kontrole súčasného pána sveta a pôjde inou cestou ako doteraz. USA skončia ako [...]

Ak máte ilúziu voľby stabilizujete systém riadenia samého seba inými

05.06.2026

Možnosť výberu. Ilúzia slobodnej vôle. Ľudia nepotrebujú reálnu slobodu. Stačí, keď veria, že majú dostatok možností. Červenú alebo modrú pilulku. Spať ďalej, alebo prebudiť sa. Na možnosti výberu nakoniec nezáleží. Záleží len na tom, že máte pocit, že ste si vybrali svoju cestu. To je psychologický trik, kde 99% ľudí akceptujú svoj žalár bez otázok. 1% [...]

Prečo fašista Merz nepríde do Bratislavy. R. Fico ho vytočil do nepríčetna. Ale naozaj on?

23.05.2026

Asi ste zachytili vyjadrenia R. Fica, že nemecký kancelár mal prísť koncom mája do Bratislavy. Okolo mal nejakú udalosť a teda deň pred, že sa zastaví a pokecá s našim premiérom. Nakoniec sa rozhodol, že nepokecá, lebo chcel tým povedať, že potrestá svojou neprítomnosťou nášho premiéra, pretože jeho veličenstvo nebude zvyšovať politické body R. Fica na Slovensku. [...]

Robert Fico

Fico žiada dôveru na poslednú chvíľu. Politológ: Vláda zrejme nechcela riskovať pád koalície

18.06.2026 16:24

Parlament začal vo štvrtok dopoludnia rokovať o návrhu na vyslovenie dôvery vláde.

SR Devínska cesta svah zosuv dopravné obmedzenia BAX

Zosuv pôdy pri Prešove spustil mimoriadnu situáciu: Cesta sa trhá roky, záchrana má stáť milióny

18.06.2026 16:21

Mesto Prešov a obec Ľubotice vyhlásili vo štvrtok popoludní mimoriadnu situáciu.

putá polícia

Dvojica organizovala detskú prostitúciu, jednou z obvinených je matka obetí

18.06.2026 16:15

V Košiciach malo dochádzať k detskej prostitúcii.